• W dniach 03.12.2018 do 18.12.2018 odbędzie się zbiórka odzieży dla Ośrodka Pomocy Społecznej w Chorzowie. Prosimy o włączenie się do akcji.
  • 05.12.2018 dzieci będą uczestniczyć w zajęciach z astronomii w mobilnym Planetarium Śląskim. Z powodu wymogów lokalowych zajęcia te odbędą się
    w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Chorzowie przy ulicy Batorego 37.
  • 06.12.2018 r. dzieci odwiedzi św. Mikołaj. W związku z tym bardzo prosimy, aby dzieci w tym dniu przyszły ubrane w mikołajowe czapeczki. W tym dniu będą wykonywane zdjęcia przez p. Agnieszkę, które będzie można później nabyć w cenie 2 zł za sztukę.
  • 07.12.2018 dla dzieci z grupy Motyli i Pszczółek odbędą się warsztaty teatralne. (Przeniesione z listopada)
  • 10.12.2018 o godz. 16:30 zapraszamy Rodziców na warsztaty plastyczne. Rękodzieła wykonane przez Rodziców będą sprzedawane na wernisażu świątecznym. Jednocześnie zachęcamy do samodzielnego wykonania dowolnych produktów w domu (np. pierniki, stroiki, bombki, itp.) i zasilenia naszego wernisażu w piękne bożonarodzeniowe dekoracje.
  • W dniach 11.12.2018 – 19.12.2018 w przedszkolu odbędzie się Wernisaż Świąteczny. Serdecznie zapraszamy do zakupienia przygotowanych produktów.
  • 18.12.2018 odbędzie się Wigilia dla Przedszkolaków poprzedzona Jasełkami.
    W tym dniu również przeprowadzona będzie akcja pt. „Dziecko dla dziecka”, której ideą będzie wdrożenie dzieci do chęci niesienia pomocy innym. W tym dniu każde dziecko może przynieść ze sobą jedną zabawkę. Zebrane zabawki zostaną przekazane do Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie przy ul. 3-Maja 4 w Chorzowie.