Wyszukiwarka

  • 11.03.2019 grupa Motyli jedzie do Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.
  • 12.03.2019 dla dzieci grupy Biedronek, Żabek i Sówek odbędzie się kurs pierwszej pomocy.
  • Jako przedszkole przystąpiliśmy do konkursu wolontariackiego „Dobry pomysł” organizowanego przez Fundację ING Dzieciom. Nasza inicjatywa – wygrała i otrzymała granty finansowe na jej realizację. Między innymi zostanie stworzona ścieżka dydaktyczna w ogrodzie przedszkolnym oraz zakupione zostaną ławki i stoły, które będą na stałe znajdować się w ogrodzie. W związku z tym odbędą się dwa warsztaty  dla rodziców. Pierwszy będzie miał miejsce 12.03.2019 o godz. 16:30 podczas, którego będą wykonywane m.in. ekologiczne instrumenty. Kolejne warsztaty odbędą się w kwietniu, podczas których zostanie stworzona ścieżka edukacyjna, szklarnia z 5-cio litrowych butelek po wodzie oraz zostaną wbetonowane w/w ławy i stoły. Ponieważ realizacja inicjatywy wymaga dużo pracy BARDZO PROSIMY O CZYNNE ZAANGAŻOWANIE SIĘ w jej realizację. Zakończenie projektu zostanie uwieńczone happeningiem w miesiącu czerwcu.
  • 15.03.2019 będą wykonywane zdjęcia (tematyka – kucharz) przez profesjonalna firmę fotograficzną. Koszt zdjęć będzie wynosił 35 zł. Zakup zdjęć nie jest obowiązkowy.
  • 21.03.2018 w ramach akcji o nazwie „Dzień w kolorze tęczy” prosimy o ubranie dzieci w kolor zielony. W tym dniu będziemy witać Wiosnę.