• 20.09.2019 to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W związku z obchodami tego dnia w dniu 23.09.2019 na terenie przedszkola odbędzie się specjalny pokaz magika.
• 25.09.2019 będą wykonywane zdjęcia przez profesjonalną firmę fotograficzną.
• 26.09.2019 w godz. 17:00- 19:00 zapraszamy wszystkich przedszkolaków oraz absolwentów wraz z rodzicami na Festyn Rodzinny. Bardzo prosimy o upieczenie ciast, które będą sprzedawana na w/w imprezie. Prosimy również w miarę możliwości o dostarczanie do wychowawców grup fantów na loterię. Koszt ze sprzedaży ciast i losów zostanie przeznaczony na zakup kamizelek odblaskowych dla wszystkich dzieciaków.
• 30.09.2018 – będziemy obchodzić dzień chłopaka
• Zachęcamy do wypożyczania książek z Kącika Wędrującej Książki. Jeżeli macie Państwo w domu książki dla dzieci lub dorosłych, którymi chcielibyście wzbogacić nasz kącik – proszę o kontakt z Pani Agnieszką z grupy Żabek.
• Prosimy o jak najszybsze uregulowanie odpłatności za ubezpieczenie i karty pracy.